Systemy do magazynowania wody deszczowej

Magazynowanie wody deszczowej » Systemy do magazynowania wody deszczowej

Nieważne, czy chcesz podlewać ogródek, czy używać bezpłatnej wody do prania lub spłukiwania toalety. Z naszymi systemami DOM i OGRÓD zaoszczędzisz nie tylko ogromne ilości wody pitnej ale także i pieniądze.

Systemy oferowane przez firmę Brawotec Watersystems służą do gromadzenia oraz ponownego użytkowania wody deszczowej. Oferujemy najwyższą jakość za korzystną cenę. Bogaty asortyment pozwala na dobranie odpowiednich produktów do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Urządzenia spełniają wszystkie normy oraz wymogi techniczne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania. Systemy te pozwalają na oszczędność pieniędzy oraz przyczyniają się do ochrony środowiska. Wykorzystywanie wody deszczowej umożliwia zmniejszenie zapotrzebowania na wodę pitną nawet do 50 %.

 

System "OGRÓD"

W ramach systemu "OGRÓD" deszczówka może być wykorzystywana do podlewania terenów zielonych w ogrodzie, czyszczenia powierzchni zewnętrznych takich jak: tarasy lub ścieżki, a także do mycia samochodów. 

 

W naszych systemach woda zbierana (spływająca) z powierzchni dachów za pośrednictwem systemu rynnowego trafia bezpośrednio do zbiornika podziemnego. Deszczówka dodatkowo jest oczyszczana z większych zanieczyszczeń (np. liści) poprzez filtr koszowy zamontowany się w zbiorniku. Następnie za pomocą różnych zespołów pompowych, woda zostaje pobierana z zbiornika i wykożystywana w celach gospodarczych.

 

Nasze produkty idealnie spełniają swoje zadanie, również przy instalacjach nawadniających.

Standardowy zestaw naszych systemów składa się z :

- Zbiornik polietylenowy

- Pokrywa do zbiornika

- Filtr koszowy

- syfon przelewowy

- Wąż ogrodowy

- Punkt poboru wody

 

Po więcej produktów zapraszamy do Naszego sklepu

 

 

 

System "DOM"

System służy wykorzystywaniu wody deszczowej w domu, np. do prania lub spłukiwania toalety.

 

Poniżej przedstawiamy szczegułowy opis Naszej centrali sterującej

 

Po więcej produktów zapraszamy do Naszego sklepu